Podrobnější informace:

Noc sokoloven proběhne 29. září v rámci oslav 115. výroční založení tělocvičné jednoty. 

Program:

Dětské odpoledne od 14 hodin - venkovní část areálu T. J. Sokol Doubravka v případně špatného počasí se přesune dovnitř soklovny a přizpůsobí možnostem tělocvičny, přísálí a jeviště)

  • dětské (skluzavka, houpačka, kladinky, lanové prvky - balančka, vlnobití) a posilovací prvky (lyže, šlapadlo), ruské kuželky, stolní fotbal, házení na terče, petangue, panák, malý skákací hrad, koloběžky aj. - nabídka jak pro děti, tak i pro dospělé
  • prezentace Nadace sportující mládeže: pohybové testíky, zábava se žabákem
  • drobné ceny pro účastníky připraveny

Výstavka historických dokumentů  (odpoledne, přísálí, nebo místnost cvičitelského sboru; připraveny budou staré fotografie, kroniky apod.)

  • nahlédněte trochu do historie naší tělocvičné jednoty i naší mateřské organizace - Sokol

Sportovně společenský večer – od 18 hodin ve vnitřních prostorách sokolovny

  • Úvodní část večera bude patřit našim nejmladším členům. Vystoupí skupina nejmenších dětí s rodiči, dále pak malí badmintonisté a gymnastky.
  • V hlavní části večera se předstaí několik členů naší T. J. tak, jak je neznáme: zahrají bratři Kosové (Lukáš housle, Matouš klávesy), z repertoáru skupiny La Gioia vybere a několik písní zazpívá nohejbalista Matej Vaník, na akordeon zahraje badmintonista Petr Vacek

Na sportovně-společenský večer naváže Noc doubravecké sokolovny. Bude připraveno malé občerstvení, do pozdních hodin bude otevřena restaurace Havránek, můžete posedět, popovídat si, zavzpomínat, zatančit si, zazpívat...

Vstup na akci je volný, pokud chcete mít jistotu, že si budete mít kam sednout, rezervujte si alespoň rámcový počet míst v kanceláři T. J. nebo na tel. č. 602169692. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.

 

Mapa

Na mapě se zobrazí všechny objekty v okolí. Mapu lze přibližovat a oddalovat a tím přecházet mezi jednotlivými objekty v databázi.

Komentáře

    Zatím nebyly přidány žádné komentáře.


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášen/a.