Podrobnější informace:

Noc sokoloven proběhne 25. června 2021.

Program bude vzhledem k situaci  uveřejněn později, těšíme se na Vás na adrese Milostín 26.

O sokolovně

Sokolská jednota v Milostíně vznikla roku 1901 a již v roce 1920 místní Sokolové postavili vlastními silami hlavní část dodnes zachované a velice nádherné Sokolovny. V roce 1929 dostavěli přísálí, které je rovněž stále funkční.

Díky své houževnatosti, odvaze, pevnému přesvědčení a vlastenectví přečkali naši sokolští předci Druhou světovou válku i období komunismu. Ani jedné z těchto etap naší historie se nepodařilo Sokoly odradit od jejich ideálů, přestože jim mnohdy šlo o život, v lepším případě o svobodu.

Posláním Sokola je utužovat fyzickou i psychickou kondici lidí především sportem. Proto se i my snažíme, v duchu Sokola, rozvíjet zájem o různé sportovní, kulturní i volnočasové aktivity. Pořádáme pravidelná cvičení (např. Tabata) i jednorázové akce, které se již po letech stávají tradičními (např. Dětské dny, Ahoj léto) a řadu jiných. Přičemž se snažíme, abychom každou akcí oslovili všechny generace a mohly se pobavit celé rodiny.

Také se připojujeme k akcím, které jsou pořádány celorepublikově a mnohdy i mezinárodně. Rádi Vás přivítáme na kterékoliv z nich, ať jako diváky, účastníky či dokonce sportovce.

Čeká na Vás krásný sál místní Sokolovny, její hřiště
a v neposlední řadě přátelský kolektiv, který se na Vás velice těší.

Mapa

Na mapě se zobrazí všechny objekty v okolí. Mapu lze přibližovat a oddalovat a tím přecházet mezi jednotlivými objekty v databázi.

Komentáře

    Zatím nebyly přidány žádné komentáře.


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášen/a.